Праця у Польщi (Сезонна)

Праця у Польщi (Сезонна)
т. +380 93 402 90 95 Роман
ЗП- понад 7000 злотих
подробнее тут — http://otido.org.ua/?p=67992

СОРТУВАННЯ Саджанців КЛУБНИКИ

  • Вид занятости: Другой 
  • Должность: Другая 
  • Вид: Другое 

ВСІХ БАЖАЮЧИХ ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ В ПОЛЬЩІ НА ВАКАНСІЮ
СОРТУВАННЯ Саджанців КЛУБНИКИ

Звонить !)
+48 507 920 968 тел/вайбер, наш менеджер проконсультирует вас.
Та надасть необхiдну iнформацiю.
Праця в околицях мiста Бидгощ та Люблин
Робота полягає в сортуванні

саджанців полуниці шляхом складання в пучок по 20 шт. (Саджанців), потім в ящик по 25 таких пучків;
Оплата:
Умови оплати:
оплата за один ящик — 15 злотих чистими на руки.
Робота для чоловіків можлива погодина оплата 15 злотих на годину.
Праця проводиться в критому приміщенні (ангарі) за столом, температура в приміщенні близька до температурного режиму на вулиці відповідно до сезону року і становить близько 10-25
— робота сезонна на акорд приблизно 18.09.20 по 27.11.20; заiзди з 03.09 гарантоване працевлаштування після закінчення сезону на весь бажаний період.
Для тих хто робить в зміну понад 15 ящиків, на наступний рік може бути організована аналогічна робота в Нідерландах за іншими ставками.
— робочий день — 10 годин (тільки денна робота); робочий тиждень — 6 (7) днів;
— приїзд в м Бидгощ, або відразу на місце роботи.
— на роботу приймаються всі бажаючі без обмеження статі, віку, з різним терміном актуальності документів, за біометричними паспортами та з візами.
Безкоштовне медичне забезпечення.
Робота ОФІЦІЙНА! (На кожного працівника необхідно оформлення дозволу на роботу і PESEL (ідентифікаційний код) (PESEL і прописка оформляється фірмою безкоштовно);
— передбачена виплата авансу, повний розрахунок протягом 3х днів після закінчення робіт
— згідно статистики (сортуванням саджанців полуниці фірма займається 5 років) реально заробити за місяць роботи понад 7000 злотих (понад 50 000 гривень)!
Дана інформація відповідає реальності і може бути підтверджена як офіційними даними по виплаті зарплати, так і працівниками, які приїжджають на виконання даної роботи вже 5й рік.
При цьому, слід зазначити, що дана робота нелегка (хоча піднімати більше 3-х кг нічого не треба), вимагає від працівників деякої вправності і не всім вдається.
Умови проживання: проживання, комунальні послуги — за рахунок роботодавця, хостел в 50 метрах від місця роботи з усіма умовами: холодна-гаряча вода, пральні машинки, холодильники, мікрохвильова піч, кухонний посуд, WI-FI. Оформлення дозволу на роботу з зарплати утримується.
Для запису і оформлення на роботу необхідно на вайбер вислати фото зі сторінками закордонного паспорта, де є відмітки з позначкою «на сортування саджанців»- висилаем запрощення. Адреса офісу: місто Бидгощ (Bydgoszcz), ul. Dluga 26
P.S.
по закінченню роботи із сортування саджанців, фірма, за бажанням, працевлаштовує на тривалий період.
Вступайте в сообщество «Актуальные вакансии работы» в Viber: https://invite.viber.com/?g2=AQBvvapjo4YnP0niGu7VzON2iPRMAnCeom3sM7cl%2FOS0iS9YXErsPKnsqcZ7Cf%2Bx
Тел.: +48 507 920 968 тел/вайбер, +380 (93) 402 90 95 Роман тел/вайбер

Добавить комментарий